+ Raspundeti subiectului
1 la 6 din 6 m.
    La primele mesaje elena d este pe drumul cel bun
    Data inscrierii
    21-04-12

scoala postliceala carol davila

As dori sa stiu cum este Scoala Sanitara Postliceala Carol Davila din bucuresti ,daca este acreditata si cum sunt profii?Astept un raspuns de la o persoana din cadrul scolii carol davila.Multumesc anticipat!

2. .
    Ucenic Sef Eric este pe drumul cel bun
    Data inscrierii
    15-02-11
    Loc
    Râmnicu Vâlcea
    Varsta
    24
    Si tot o sa astepti ! Scrie-le un email, iar la subiect poti trece de exemplu solicitare de informatii cu caracter public.

4. .
    La primele mesaje mika7ella este pe drumul cel bun
    Data inscrierii
    02-09-11
    Loc
    Deva
    Varsta
    23
    Cel mai simplu ar fi sa intri site-ul lor si sa dai un telefon direct la sursa ca din auzite ,cine stie ...

6. .
    La primele mesaje campary este pe drumul cel bun
    Data inscrierii
    11-05-12
    Citat Publicat initial de elena d View Post
    As dori sa stiu cum este Scoala Sanitara Postliceala Carol Davila din bucuresti ,daca este acreditata si cum sunt profii?Astept un raspuns de la o persoana din cadrul scolii carol davila.Multumesc anticipat!
    Din cate am citit eu pe site-ul lor ,sunt acreditati si le sunt recunoscute diplomele si in afara numai ca taxa e mai mare ca la fundeni,2.500lei si eu tot la ei ma inscriu, Pe mine ma intereseaza examenul cat este de greu? daca are cineva cunostinta cate intrebari sunt ? am vrut sa fac facultatea dar pretul pe an scolar este.....f mult

8. .
    La primele mesaje Tina D este pe drumul cel bun
    Data inscrierii
    08-08-12
    Loc
    Bucuresti
    Buna Elena, eu sun anul 3 la AMF Carol Davila, scoala a obtinut acreditarea anul acesta, profesorii sunt foarte intelegatori iar despre examen pot sa ti spun ca nu trebuie sa-ti faci prea multe griji. te pup

10. .
    La primele mesaje lunna este pe drumul cel bun
    Data inscrierii
    11-09-12

orar Scoala C Davila

Buna, Tina - ma adresez direct tie pentru ca esti anul 3 si speram sa imi poti raspunde la urmatoarea intrebare. Lucrez full time (9-18) si ma bate gandul sa incerc sa fac si postliceala aceasta. Am vreo sansa? Cum e orarul organizat, cum sunt profesorii?

Multumesc anticipat tie si oricui ma poate ajuta cu o lamurire din interior, asta pana cand reusesc eu sa ajung la scoala...

12. .
+ Raspundeti subiectului

Tagurile acestui subiect

Bookmarks

Reguli de postare

• Nu puteti sa postati subiecte noi
  • Nu puteti sa postati mesaje
  • Nu puteti salva fisiere
  • Nu puteti modifica mesajele proprii

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18